patchwork látky

PARAMETRY

Skladem

Doprava zdarmaVÝROBCE

Přehozy - patchwork


Nalezeno 2 položek
 
AKCE
CZ

Přehoz, přikrývka Patchwork obdélníčky mix

Luxusní barevný přehoz patchwork, ruční práce.

1 930 Kč


patchwork látky

Patchwork látky – jaké látky na patchwork vybrat?

Také jste se odněkud dozvěděli o velice zajímavé technice patchwork? Co je to patchwork a jeho historii si máte možnost přečíst v článku o patchworku. Zajímá vás, co vše je potřeba k ušití vlastního patchworku? Na prvním místě rozhodně patchwork látky, jelikož celá tato technika stojí na sešívání patchwork látek. Proto je výběr látky na patchwork tím úplně nejdůležitějším – proto je na něj kladen takový důraz. Pojďme si tedy říci alespoň něco málo o námi nabízených a používaných patchwork látkách.

Různé barvy a vzory patchwork látek
Přejeme-li si velice kvalitní výrobky, jako jsou přehozy, deky, přikrývky, polštáře i další předměty, je zákonitě nutné vlastnit kvalitní materiály – v tomto případě kvalitní patchwork látky. Je to úplně to samé, jako když chce člověk připravit vydatný a zdravý oběd – nepostačí mu staré, olezlé a prošlé ingredience. A právě patchwork látka je takovouto vzorovou ingrediencí pro špičkový patchwork – tedy pouze za předpokladu, že je základem této patchwork látky 100% bavlna, což vřele doporučujeme. Pro špičkový patchwork od Davlen používáme jen a pouze patchwork látky ze 100% bavlny.

Patchwork látky jedině ze 100% bavlny
Pokud si tedy přejeme, aby byl náš patchworkový přehoz, deka nebo cokoli jiného nejen pěkné na oko, ale i praktické a možné i prát, není možné používat žádnou syntetiku – pouze patchwork látky ze 100% bavlny. Vlastnosti a kvalita syntetických materiálů jsou totiž diametrálně rozdílné od bavlny, proto vám je rozhodně nedoporučujeme pro patchwork používat. A v kombinaci s bavlnou může tato syntetika napáchat pěknou neplechu. Jaké doporučené patchwork látky tedy můžeme použít?

Látky na patchwork z tuzemska i zahraničí
Nyní již víme, že na kvalitní patchwork jsou zapotřebí výhradně patchwork látky ze 100% bavlny. Samozřejmě je možné použít látky z libovolných výroben látek. Na českém trhu máme možnost nalézt nabídku patchwork látek jak z tuzemských výroben, tak samozřejmě i ze slavných zahraničních – vyhlášené jsou například patchwork látky italské, americké a mnoho dalších. Nese-li látka přívlastek „patchworková“, měla by být automaticky vyrobena ze 100% bavlny. Vždy vám však doporučujeme si to raději dvakrát ověřit! Pak už je jen na vás, jestli se rozhodnete šít z patchworkových látek výhradně tuzemských, nebo k použití použijete patchwork látky z celého světa – váš přehoz tak může být oslavou textilní dílen po celém světě!

Máte chuť na výrobu patchwork doma?
Pokud vás patchwork nadchnul natolik, že byste si jej chtěli zkusit vyrobit doma, vůbec nic vám v tom nebrání – stačí si opatřit kvalitní bavlněné látky, patchwork návod (prolink na návod), mnoho času a nejpevnější možné nervy. Je si třeba připomenout, že ke kvalitnímu výsledku nestačí pouze kvalitní patchwork látky, nýbrž i kvalitní práce. A kvalitní práce je výsledkem dlouhých let praxe a minimálně stovek ušitých patchworků. Málokdo dostane do rukou patchwork látky prvně a ihned vytvoří umělecké dílo. Proto náš obchod nabízí šití patchworků ve špičkové kvalitě, která vychází z mnoha let patchworkové práce.

Vyzkoušejte si patchwork podle originálu
Zda jsme vás od patchworku lehce odradili, ačkoliv jste tu hledali pouze látku na patchwork, nebylo to naším záměrem – opravdu. Každé řemeslo si však žádá nějaký čas – patchwork není výjimkou. Jak to tedy vyřešit, že stále máte zájem vytvořit si doma vlastní patchwork? Co ho ušít přesně podle profesionálního patchworku? Budete-li mít v ruce práci od profesionála, budete se schopni naučit umění mnohem snadněji a v mnohem kratším čase. Jelikož budete mít v ruce to, co vám žádný papírový nebo internetový návod nikdy nezprostředkuje. A profesionální patchwork i patchwork látku si můžete objednat přímo na našich stránkách, a to klidně i v jedné zásilce. A budete-li mít doma práci od profesionála, bude mnohem snadnější ušít z patchwork látek svůj historicky první patchwork.

Nejprodávanější v kategorii

Newsletter

Přihlašte se k našemu zpravodaji

a buďte jako první informováni o novinkách v sortimentu.

O nás

Davlen.cz

Družební 1603/1, Bruntál 79201

IČO: 86916246, DIČ: CZ8358306605

email: shop(at)davlen.cz, katka.prochazkova(at)email.cz

telefonní kontakt (Po - Pá 9:00 - 17:00): 724 071 213

Naše společnost na Mapy.cz, kde najdete mimo jiné i polohu - souřadnice pro GPS navigace.

© Copyright 2014 Davlen.cz - všechna práva vyhrazena

 
Zavoláme Vám zdarma zpět!

Služba pro Vás ZDARMA

Vyplňte své jméno a telefonní číslo. Obratem Vám zavoláme.

Jméno:

Telefonní číslo:

Volání hradí Davlen.cz