VODNÍ MATRACE

Vodní matrace ve vodní posteli je ideání!

Vodní matrace se skládají ze dvou typů provedení: 


1) samostatné vodní matrace bez rámu, které Vám nabízíme na našem webu  
Vodní matrace bez rámu lze umístit do stávajícího korpusu - postele z masivu, opatřenou středovou příčkou s nohou a laťovým roštem, či pevnou překližkovou deskou (ne sololoit). Vhodné pro toho, kdo již má postel zakoupenou, a nechce si pořizovat nákladnější verzi
2) vodní matrace v rámu - tzv. vodní postele, které vám dodáme na vyžádání. Jedná se korpus s podestou na míru, dle našeho katalogu, později v naší nabídce.
Vodní matrace bez rámu lze umístit do stávajícího korpusu - postele z masivu (ne borovice), opatřenou středovou příčkou s nohou a laťovým roštem, či pevnou překližkovou deskou (ne sololoit). Vhodné pro toho, kdo již má postel zakoupenou, a nechce si pořizovat nákladnější verzi.
Vodní matrace mají jednu komoru, která různým vkládáním materiálů při výrobě mění pohyblivost a potřebují delší čas k ustálení, tzv. houpavost matrace. Zde najdete popis, jak vybrat ideální vodní matraci právě pro sebe.

 

 

Odkaz pro příklad - nejprodávanější

 

 

Všechny námi nabízené vodní postele a matrace mají vlastní vyhřívání. Pomoci termostatu a vlastních nároků na teplotu lůžka si nastavíte to nejlepší pro Vaše tělo. Obvykle se doporučuje nastavit teplotu vlastní kůže, která činí cca 30°C. Klasické vyhřívání v posteli námi dodávané je se spotřebou 150-400 wattů. Odběr je velmi malý, liší se také v závislosti obalu, potahů, rámů a jiných faktorů.

Povlak vodní postele - matrace je tvořen Polyvinilchloridem (PVC) – lze ji tedy opravit kdykoliv příslušným lepidlem a kusem PVC, nebo naší opravnou sadou, ZDE.
Na PVC obalu je umístěn klasický snímatelný potah z pěnových matrací různých kvalit, který je v ceně matrace.
 

PARAMETRY

Skladem

Doprava zdarmaVÝROBCE


Nalezeno 0 položek
 


VODNÍ MATRACE

 

 

Výhody a nevýhody:

Několik výhod, oproti pěnovým matracím:

 

Vodní matrace se přesně přizpůsobuje vašemu tělu, optimalizuje tlak zjeména na klouby. Vodní matrace odstraňují tlak na páteř, tzv., spinální svaly mohou odpočívat, nejsou namáhány. Toto může být velmi napomoci při léčbě bolesti zad ať už chronické, či občasné. 

Vodní matrace napomáhají zabroňovat proleženinám u dlouhodobě ležících pacientů.

Vodní matrace jsou velmi vohdné pro alergiky, kteří mají potíže s roztoči. Stačí vyprat snímatelný potah, otřít pvc hadříkem a je vydesinfikováno. Roztoči mohou vyvolávat astma, či ekzém.

Vodní matrace ve dvoulůžku mají vlastní nastavení teploty. 

 

Tyto matrace mají také několik nevýhod:

- Miminko by nemělo být položeno na PVC povlak matrací, či jiný měkký povrch. Hrozí totiž, že se dítě nezvedne, pvc povlak by mohl zabránit dýchání.

- Údržba je náročnější, než u pěnových matrací (občasné doplňování kondicionéru, kontrola těsnosti)

- Nutnost vytápění těchto matrací, spotřeba je závislá na klimatu, umístění postele v místnosti vůči radiátorům (v zimě) .
- Vytápění vodní postele je nákladnější. Vodní postel spotřebuje mezi 300 a 1500 kW · h / rok, v závislosti na klimatu, velikosti postel, a dalších faktorech. Ovšem musíme si uvědomit, kolik domácích spotřebičů je v našich domácnostech spuštěno a vězte, pokud všechny tyto diody na tv a různých dalších domácích spotřebičích odstavíme, zbyde nám spoutu energie pro vyhřívání vodníí matrace.
- Občas se matrace můžu proděravit, nevhodným užitím oblečení pro spánek či ležení, zejména pak zipy kalhot, rzůné druky riflí apod.

 

Nejprodávanější v kategorii

Newsletter

Přihlašte se k našemu zpravodaji

a buďte jako první informováni o novinkách v sortimentu.

O nás

Davlen.cz

Družební 1603/1, Bruntál 79201

IČO: 86916246, DIČ: CZ8358306605

email: shop(at)davlen.cz, katka.prochazkova(at)email.cz

telefonní kontakt (Po - Pá 9:00 - 17:00): 724 071 213

Naše společnost na Mapy.cz, kde najdete mimo jiné i polohu - souřadnice pro GPS navigace.

© Copyright 2014 Davlen.cz - všechna práva vyhrazena

 
Zavoláme Vám zdarma zpět!

Služba pro Vás ZDARMA

Vyplňte své jméno a telefonní číslo. Obratem Vám zavoláme.

Jméno:

Telefonní číslo:

Volání hradí Davlen.cz